Firma szkoleniowa będzie otwierać placówki franczyzowe w mniejszych miastach Polski.

Lauren Peso Polska organizuje i prowadzi szkolenia biznesowe oraz osobiste; zajmuje się również doradztwem personalnym. W ofercie znajdują się warsztaty m.in.: z zakresu zarządzania, marketingu, sprzedaży i obsługi klienta, HR, IT, komunikacji oraz prawa.

– Nowością na polskim rynku jest tzw. szkolenie w pudełku, oferta Lauren Peso Polska przygotowana głównie dla klienta indywidualnego – mówi Adrian Tabor, wiceprezes zarządu spółki. – Pomysł, by profesjonalną usługę szkoleniową sprzedać jako produkt, dostępny w punktach detalicznych na terenie całego kraju, ma ułatwić chętnym udział w szkoleniach odpowiadających osobistym potrzebom. Obsługą projektu szkoleń indywidualnych zajmuje się spółka KnowBOX.

Obecnie pod marką Lauren Peso działa 11 oddziałów firmy, jeden oddział minifranczyzowy oraz centrala w Chorzowie. Docelowo w każdym województwie ma funkcjonować jedna placówka sieci. Do końca roku mamy w planach trzy jednostki franczyzowe. Wciąż szukamy masterfranczyzoiorców w: Białymstoku, Krakowie, Rzeszowie, Gdańsku, Toruniu – wylicza Adrian Tabor.

Firma postanowiła rozszerzyć plan budowy sieci o sprzedaż placówek minifranczyzowych w mniejszych miastach Polski. Istniejące dotychczas oddziały franczyzowe staną się placówkami masterfranczyzowymi z możliwością udzielania sublicencji poprzez sprzedaż w województwach, na terenie których dotychczas operowały.

Opłata wstępna wynosi 50 tys. zł. Bieżąca opłata stanowi procent z przychodu placówki franczyzowej. Franczyzobiorcy samodzielnie poszukują lokalizacji biura swojego oddziału, otrzymują jednak w tej kwestii wsparcie centrali. Lokale franczyzowe Lauren Peso zajmują powierzchnię minimum 20 m2 i znajdują się w skupiskach biznesowych, najbardziej istotny przy wyborze lokalizacji jest łatwy dojazd do biura. Koszt minifranczyzy, która podlega lokalnie pod daną franczyzę, wynosi 15 tys. zł. W zamian za przystąpienie do sieci franczyzobiorca otrzymuje m.in.: wsparcie merytoryczne, marketingowe, w zakresie sprzętu biurowego, pakiet szkoleń wprowadzających do branży szkoleniowo-doradczej oraz dostęp do sieci teleinformatycznej i baz Lauren Peso Polska (zarówno potencjalnych klientów, jak i trenerów).

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Praca
Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Sprawdź też

Kompresory tłokowe – wszystko, co warto o nich wiedzieć

W szeroko rozumianym przemyśle powszechnie wykorzystuje się kompresory tłokowe, czyli zaaw…