Dom Zdrowie i Uroda Krwawienie tatuażu

Krwawienie tatuażu

3 min odczyt
Możliwość komentowania Krwawienie tatuażu została wyłączona
0
5,174

Posiadanie tatuażu jest obecnie dość powszechne. Ludziom nie przeszkadza bolesny i krwawy proces, który się z tym wiąże. Widzisz, jak siedzą na krześle spokojnie znosząc ból, krzywiąc się od czasu do czasu i od czasu do czasu mówiąc „och”. Potem widzisz cudowny uśmiech na ich twarzach, szczęśliwych i zadowolonych. Sprawdź: Studio tatuażu Bydgoszcz

Często pojawia się też panika kilka dni po sesji, kiedy na nowe tatuaże wycieka krew lub atrament. Ważne jest, aby wiedzieć, że jest to powiązanie normalne – w rzeczywistości jest to oczekiwany proces, więc nie ma powodu do zmartwień.

Każda osoba reaguje inaczej na tatuaż. Przekonasz się, że niektórzy ludzie krwawią bardziej niż inni. Lokalizacja tatuażu również ma znaczenie. Niektóre części krwawią mniej niż inne.

Oto kilka rzeczy, które musisz wiedzieć o krwawiących tatuażach:

Spokojnie, to normalne. Nie ma powodu do paniki, zwłaszcza dla nowicjuszy. Krwawienie powinno jednak ustać po 36 godzinach. Jeśli nie ustaje nawet po 48 godzinach, odwiedź artystę i poinformuj go o tym.

Krwawienie ustaje po zakrzepnięciu krwi, dlatego ważne jest, aby unikać stosowania leków spowalniających lub zapobiegających krzepnięcie. Leki rozrzedzające krew, alkohol, a nawet środki przeciwbólowe mogą komplikować proces gojenia tatuażu i dlatego należy ich unikać. 

Utrzymuj tatuaż w czystości. Unikaj chodzenia na siłownię lub pokazywania nowego tatuażu. Zamiast tego idź prosto do domu, nawadniaj się i nałóż wysokiej jakości balsam do pielęgnacji tatuażu.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Naczelny
Załaduj więcej Zdrowie i Uroda
Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Sprawdź też

Wolumetria a kształt i proporcje twarzy: jak osiągnąć harmonię?

Harmonia i proporcje twarzy od wieków były uważane za klucz do piękna. Współczesne metody …