Tego samego popołudnia dyżurny komendy w C. odebrał zgłoszenie od jednego z mieszkańców dziesię-ciopiętrowego bloku, jakoby na którymś z wyższych pięter jakaś kobieta głośnym krzykiem wzywała pomocy.

– Próbowałem zlokalizować mieszkanie, ale mi się nie udało. To był przeraźliwy krzyk: „ratunku!”. Wydaje mi się, że naprawdę komuś działo się coś złego -relacjonował jeden z sąsiadów.

Kilka minut później, przed wejściem do bloku, pojawił się policyjny radiowóz. Razem z mężczyzną, który zadzwonił pod numer 112, policjanci pojechali windą na siódme piętro, a tam zastukali do mieszkania, z którego najprawdopodobniej dochodził dramatyczny krzyk. Mężczyzna, który otworzył drzwi, był zaskoczony wizytą dwóch mundurowych.

– U mnie wszystko w porządku, nikomu nie dzieje się żadna krzywda. A co do krzyków, to nic nie słyszałem. Mam zamknięte okna, gra radio i telewizja, może te odgłosy zagłuszyły wołania – zapewniał stojących w progu mieszkania funkcjonariuszy.

Na jego ciele nie widać było śladów obrażeń, mężczyzna zachowywał się spokojnie i swobodnie. Także widok mieszkania z perspektywy drzwi wejściowych nie wzbudził ich podejrzeń, nie było widać żadnych śladów walki, toteż nie weszli do środka. Uwierzyli w jego słowa i udali się do innych mieszkań, gdzie również nie dowiedzieli się niczego na temat osoby wołającej o pomoc. Zakończyli więc podjętą interwencję.

Lokatorzy z piekła rodem cz.4

Facebook Comments
 • Lokatorzy z piekła rodem

  Lokatorzy z piekła rodem cz.4

  W tym samym czasie, kiedy rodzina poszukiwała Ireny Wnorowskiej, leżącą na trawniku pod bl…
 • Lokatorzy z piekła rodem

  Lokatorzy z piekła rodem cz.5

  Policjanci zaczęli rozpytywać go o właścicielkę mieszkania. Początkowo odpowiadał trochę n…
 • Lokatorzy z piekła rodem

  Lokatorzy z piekła rodem cz.6

  Marcin Kotarski, który jako ostatni widział żywą Irenę Wnorowską, był pierwszym i jedynym …
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Aktualności
Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Sprawdź też

Buty markowe – stale powiększający się zbiór

Nie da się ukryć, że pojęcie buty markowe mocno się zdewaluowało. Jeszcze do niedawna każd…