ADIVIVE – WYPEŁNIANIE PIERSI WŁASNĄ TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ. BARDZO WYSOKA SKUTECZNOŚĆ DZIĘKI WYKORZYSTANIU NAJNOWOCZEŚNIEJSZEGO SYSTEMU DO SEPARACJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ Z ZACHOWANIEM KOMÓREK MACIERZYSTYCH.

Lipofilling polega na pobraniu z ud, kolan lub brzucha tkanki tłuszczowej, odwirowaniu jej dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego systemu Adivive i przeszczepieniu jej w inne miejsce. Wirowanie pozwala oczyścić pobrany tłuszcz, pozostawić tylko zdrowe adipocyty wraz z komórkami macierzystymi. Tak przygotowaną tkankę można aplikować w biust, pośladki lub zmarszczki na twarzy. W przypadku piersi zabieg pozwala na powiększenie o jeden rozmiar, wymodelowanie ich kształtu i ujędrnienie. Lipofilling to niskie ryzyko powikłań (nie grozi alergią), a także krótki czas wykonania zabiegu oraz rekonwalescencji. Efekt wypełnienia jest natychmiastowy i trwały. W wyniku działania systemu Adivive efekt utrzymuje się kilka lat (80% objętości).

Reklama: Salon fryzjerski Rzeszów 

MAŁGORZATA MAŁECKA pielęgniarka 32 lata

Nie odpowiadała mi arii wielkość, ani kształt mojego biustu, dlatego zdecydowałam się na jego powiększenie. Wolę mak) inwazyjne metody, dlatego wybrałam lipofilling. Tkankę tłuszczową pobrano mi z brzucha, znieczulając go metodą nasiękową, dzięki czemu praktycznie nic nie czułam. Oczyszczony tłuszcz wstrzyknięto do piersi kaniulą. Wystarczyło po jednym wkłuciu pod piersią. Nie bolało, bo w preparacie były resztki płynu znieczulającego – tyle, by ukoić ból, a nie „pompować” objętości. Po zabiegu nie było blizn, ale musiałam często zmieniać opatrunki, bo resztki płynu z brzucha wyciekały intensywnie. Pozostało kilka małych dziurek, które szybko zarosły. Piersi były wrażliwe przez kilka dni, a brzuch przez mniej więcej trzy tygodnie. Pomagało noszenie ubranka uciskowego podtrzymującego ,poruszone” tkanki. Dwa lata po zabiegu efekt jest niemal taki sam, jak bezpośrednio po nim.

CZAS TRWANIA: 60-120 minut CENA: od 12 tys. zł CZĘSTOTLIWOŚĆ: jednorazowo

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Zdrowie i Uroda
Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Sprawdź też

Bezpieczne last minute: Jak unikać pułapek podczas nagłego wyjazdu

Wyjazdy last minute mogą być ekscytującą i ekonomiczną opcją dla wielu podróżników. Jednak…