Myjnia bezdotykowa to świetne miejsce, w którym można umyć samochód ale i motocykl czy rower. Są osoby, które w takiej myjni myją też inne elementy. Ceniona jest między innymi z uwagi na koszty mycia. Na jakie wydatki należy się przygotować, jadąc pojazdem do myjni bezdotykowej?

Cena zależna od czasu mycia

Myjnia bezdotykowa Lublin to miejsce, gdzie cena mycia zależy przede wszystkim od jego czasu. Czas zaś zależny jest od wielkości pojazdu ale i naszych umiejętności mycia. Przeciętny samochód można umyć w kilka minut, pod warunkiem sprawnego działania. Osobom niedoświadczonym w takim myciu pojazdu może to zająć więcej czasu i oczywiście spowodować wyższe koszty mycia. Zawsze więc przed rozpoczęciem mycia, trzeba przeczytać instrukcję mycia w myjni bezdotykowej i działać konkretnie. Oczywiście przy większych pojazdach nawet bardzo szybkie mycie wygeneruje większe koszty, bowiem na umycie całego pojazdu trzeba będzie poświęcić więcej czasu.

Dodatkowe koszty

Niekiedy w myjniach samochodowych konieczne jest poniesienie dodatkowych kosztów. Przykładem jest wypożyczenie szczotki, skorzystanie z odkurzacza, w celu odkurzenia wnętrza czy też programu z agresywną chemią samochodową, dzięki której łatwiej umyć felgi pojazdu. Nawet dodatkowe koszty nie powinny jednak znacznie zwiększyć ogólnej opłaty za mycie. Z reguły konkretne mycie samochodu z woskowaniem nadwozia nie wiąże się z kosztami większymi niż dwadzieścia złotych. Oczywiście jeśli ktoś będzie mył pojazd zbyt wolno, zapłaci za mycie odpowiednio więcej.

Mechanika Samochodowa – http://autocentrumlublin.com/

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Technologia
Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Sprawdź też

Paliwo do lamp – sięgnij po olej naftowy

W sprzedaży ciągle możemy spotkać się z takimi lampami, które płoną żywym światłem. To cie…