Dom Sport i Turystyka Najtańsze motocykle ADV  w 2022 roku

Najtańsze motocykle ADV  w 2022 roku

2 min odczyt
Możliwość komentowania Najtańsze motocykle ADV  w 2022 roku została wyłączona
0
80

Suzuki V-Strom 650 Lone Rider

Reklama: Akcesoria motocyklowe Rybnik

Prosty. Niezawodny. Zdolny.  Niedrogi. Wszystko to są terminy, które absolutnie  pasują do Suzuki V-Strom 650. Suzuki   sprzedaje V-Strom 650 od około dwóch dekad  bez  większych zmian.  Dlaczego? Bo to po prostu działa.

Silnik V-Twin o pojemności 645 cm  ma swoje korzenie z  SV650, kolejnego motocykla Suzuki  z kultowymi zwolennikam. Wygląda na to, że to, w co Suzuki włoży ten mały silnik,  jest zwycięzcą i tutaj z  V-Strom jest dokładnie tak samo.

Nie, to nie jest najmocniejszy motocykl enduro. Nie jest  też  szczególnie lekki.  Nie jest nawet najlepszy  w  jeździe terenowej. Ale wszystko działa dobrze razem z urokiem, który trudno wyrazić emocjami.

Z rzeczy, które  możesz oszacować,  znajdziesz  kombinację przednich / tylnych kół 19/17 cali  na „Strom. Modele podstawowe  otrzymują odlewane koła lub  możesz wydać  trochę więcej na wersję XT (tę lepiej nadającą  się do pracy ADV) i uzyskać bezdętkowe koła  szprychowe.

XT  dostaje również  łoża i „osłonę podwozia” –niestety w cudzysłowie, ponieważ jest w większości plastikowa i nie pokrywa całkowicie dolnych części silnika.

Poza   podłogą salonu V-Strom 650 jest nieznacznie zdolny, ale  istnieje  dla nich ogromny rynek wtórny, który pozwala go zbudować, aby dotrzeć praktycznie wszędzie, gdzie chcesz.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej sitab
Załaduj więcej Sport i Turystyka
Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Sprawdź też

Budowa domu bez geodety – nie ma szans?

Geodeci zajmują się pomiarami działek i gruntów pod wszelkiego rodzaju budowle. Wykonują o…