Wybór odpowiedniego żyrandolu jest ważnym elementem podczas wykańczania mieszkania. Warto skupić na nim nieco więcej uwagi, ponieważ będzie on pełnił nie tylko funkcję użytkową ale również dekoracyjną. Dobrze dobrany żyrandol jest swoistym dopełnieniem wnętrza. Gdzie szukać takiego, który nas zachwyci?  Najlepszym pomysłem będzie sprawdzenie, jakie oferuje żyrandole sklep internetowy. W sieci wybór jest zwykle o wiele większy niż w sklepach stacjonarnych.

Rodzaje żyrandoli

Na rynku jest szeroka gama żyrandoli. Wszystko po to, aby klient mógł zakupić produkt, pasujący do charakteru pomieszczenia, które urządza. Dostępne są następujące modele:

  • żyrandole nowoczesne
  • żyrandole neoklasyczne
  • żyrandole klasyczne
  • żyrandole industrialne
  • żyrandole mosiężne

Wykonanie produktu

Do produkcji oprawy żyrandoli najczęściej wykorzystywane są materiały takie jak stal czy odlewy mosiężne. Są popularne i wiodą prym na rynku ze względu na swoją wytrzymałość. Dokonując zakupu takiego żyrandola, klient może mieć pewność, że produkt posłuży mu długie lata. Klosze wykonywane są zwykle również ze stali lub ze szkła. Zdarzają się także modele bez klosza, należą do nich na przykład niektóre żyrandole mosiężne. Dokonując zakupu w sklepie internetowym, klienci mają ogromny wachlarz kolorów do wyboru. Najmodniejsze obecnie kolory oprawy żyrandoli to biały matowy, patyna, nikiel, czarny matowy, szary matowy, miedź oraz ich kombinacje. Dzięki takiej mnogości materiałów oraz barw każdy kupujący jest w stanie znaleźć żyrandol, który spełni jego nawet najbardziej wyśrubowane wymagania.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Sprzęt
Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Sprawdź też

Paliwo do lamp – sięgnij po olej naftowy

W sprzedaży ciągle możemy spotkać się z takimi lampami, które płoną żywym światłem. To cie…